Cimri Ürün Entegrasyonu

Cimri Ürün Entegrasyonu

Fiyat karşılama sitesi cimri.com ürünleri listeleyebilirsiniz.

Cimri Ürün Entegrasyonu

Yüzlerce ürün kategorisinde yüz binlerce ürünü içeren geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberi Cimri.com 2008 yılında kurulmuştur. Cimri.com Mayıs 2011’de Türkiye’nin önde gelen girişim sermayesi fonu iLab Ventures tarafından satın alınmıştır ve iLab portföyüne dahil edilmiştir.

Cimri.com size aşağıdaki hizmetleri ve faydaları sağlar:

  • Ürünlerin mağazalardaki fiyatlarını listeleyerek en düşük fiyatı bulmanıza ve böylece tasarruf ederek bütçenizi korumanıza yardımcı olur.
  • Tüm mağaza fiyatlarını tek sayfada göstererek sizi mağazalar arasında dolaşma zahmetinden kurtarır ve size zaman kazandırır.
  • Ürünleri satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair sizi bilgilendirerek rehberlik hizmeti sağlar.
  • Ürünleri teknik özellikleri ve fiyatları açısından birbiri ile karşılaştırmaya olanak sağlayarak karar vermenize yardımcı olur.
  • Sunduğu detaylı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan doğru ürünleri kolayca bulmanızı sağlar.

Cimri.com, ürünlerin mağazalardaki güncel fiyatlarını, fiyat geçmişlerini, açıklamalarını, teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını, kullanıcı yorumlarını, aradığınız ürünlere benzer ürünleri, yeni ürünleri ve popüler ürünleri görebileceğiniz oldukça geniş bir kataloğa sahip online alışveriş rehberinizdir.

Cimri.com’da ürünleri fiyata göre sıralayarak en düşük fiyatlı; popülerliğe göre sıralayarak en çok tercih edilen ya da güncelliğe göre sıralayarak en son model ürünleri tek sayfada kolaylıkla görebilirsiniz. Listelediğimiz mağazaların adres, telefon ve e-posta bilgilerine web sitemiz üzerinden ulaşabilir, ürün sayfalarında ürünlerin kredi kartı tek çekim, havale ve taksitli fiyatlarını görebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Facebook ve Twitter gibi sosyal mecralarda paylaşabilir, ürünlere puan verebilir ya da yorum yazabilirsiniz.

Cimri’de başta bilgisayar, elektronik, fotoğraf ve kamera, cep telefonu gibi kategoriler olmak üzere pek çok kategoride binlerce markaya ait ürünler bulunmaktadır. Kategori, ürün, marka ve listelediğimiz mağaza sayısını her geçen gün artırıyoruz.

Cimri.com’un kullanıcılarına indirimli ve yeni ürünleri düzenli olarak e-posta ile bildirdiği e-bülten hizmeti de bulunmaktadır. Siz de indirimlerden, kampanyalardan ve yeni ürünlerden haberdar olmak istiyorsanız e-bülten hizmetimize kayıt olmayı unutmayınız.

Cimri.com’da kullanıcılara sunulan tüm hizmetler ücretsizdir. Cimri.com ürünlerin satışını yapan mağazaları listelemektedir; kesinlikle ve hiç bir şekilde ürün satışı yapmamaktadır. Cimri.com, güvenli, bilinçli ve keyifli alışverişin başlangıç noktasıdır. Almak istediğiniz ürün her ne olursa olsun, satın almadan önce mutlaka Cimri’ye bakınız

Uygulama adı : Cimri Entegrasyon
En son güncelleme : 01.03.2023
Bu uygulama 15 Kullanıcı Tarafından Beğenildi.