Google Merchant Center

Google Merchant Center

Google Merchant Center, mağaza ve ürün bilgilerinizi Google'a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur.

Google Merchant Center

Google Merchant Center, Kobinet E-ticaret Platformuyla hazırlanmış mağaza ve ürün bilgilerinizi Google'a sunarak burada alışveriş yapan kullanıcılara ulaşmanıza yardımcı olur.

Bu sayede müşteriler, sattığınız şeyler için Google platformlarında arama yaptığında mağazalarınız ve ürünlerinizle ilgili tüm bilgileri görebilir.

 

 

Merchant Center ile neler yapabilirsiniz?

 

Doğru ürün bilgileri yükleyin

Müşterilerinize geçerliliğini kaybetmiş bilgiler sunmayın. Merchant Center, fiyat ve stok durumu gibi ürün bilgilerinizin Google'daki potansiyel müşterilere doğru şekilde gösterilmesine yardımcı olur.

Google'da müşterilere ulaşın

Merchant Center, alışveriş deneyimlerini reklamdan daha fazlasıyla destekler. Google, Alışveriş reklamları, Shopping Actions ve diğer Google hizmetlerini kapsayan Google platformlarına bilgilerinizi ekleyerek ürünlerinizi ücretli ve ücretsiz kanallarda alışveriş yapan kullanıcılara gösterin.

Daha fazla analiz keşfedin

Merchant Center'a bağlı programlarınız genelindeki performansınızı görmek için bütünsel raporlar alın. İş stratejinizi ilerletmek için fiyatlandırma, ürün satışı ve daha fazlası hakkında harekete geçirici analizlerden yararlanın.

 

 

Uygulama adı : Google Merchant Center
En son güncelleme : 12.03.2018
Bu uygulama 15 Kullanıcı Tarafından Beğenildi.